Yemekler Adına Herşey

Yemekler Adına Herşey For Chrome

By mehmettopal12

No Rating Available.

Yemekler Adına Herşey

Screenshots:

Yemekler Adına HerşeyScreenshots

Yemekler Adına Herşey For Chrome Mode Free Download

Yemekleri – Ölçüler, tarifler ve pratik bilgiler
2015 senesinde; o zamana kadar hazırladığım “yemek tarifleri defterimi” bir blog ortamına eklemem gerektiğini düşünerek yemekleri açtım. Başlangıçta tamamen amatör mecra olarak not defteri tarzında yemek tarifleri paylaştım. Eşimin ve ailemin desteği ile bunu daha profesyonel bir hale getirmeye gayret gösterdim.

Yemek tarifleri, tatlı tarifleri, değişik ve pratik bilgilerin yanı sıra ölçüler konusunda da eksiklikleri gidermek amacıyla çalışmalarıma devam ettim. Önceliğim internette tarifler konusunda ortaya çıkan karmaşayı gidermek ve doğru bir şekilde yemeklerin hazırlanmasını sağlamaktı…

2016 – 2017 yılından itibaren sitemizde yer alan içerikler sayıca artış gösteriyor ve yeni tariflere yönlenmeye başlıyorduk. Bu aralıktan sonra artık youtube içerikleri ile tariflerimi görüntülü bir şekilde Youtube Tuğçe Ekmekçi isimli bir youtube kanalı kurdum.

2018 yılına geldiğimizde 300’ün üzerinde kendi deneyimlediğimiz tarifimiz, sık sorulan sorular ve cevapları bulunuyordu. Farklı ölçüler hakkında hızlı ve pratik bilgilere ulaşmak için yapılması gereken ve atılması gereken tüm adımları atmıştık.

2019 yılında sosyal medya platformları ve youtube ile birlikte tariflerimizi yayınlamaya ve daha fazla kişiye ulaştırmaya devam ediyorduk. Tariflerimizi klasik bir yemek blogu olmasının ötesinde bir yemek portalına dönüştürme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2020 itibariyle daha fazla bilginin ve tarifin pratik ve hızlı bir şekilde paylaşılmasını amaçlayarak yolumuza devam ediyoruz.

Siz değerli ziyaretçilerimizden; merak ettiğiniz konuları sormanızı ve beğendiğiniz/beğenmediğiniz tarifleri yorumlarda belirtmenizi rica ediyoruz. Sizin gösterdiğiniz ilgi ve alaka bu yemek tarifi sitesinin uzun uzun yıllar boyunca yoluna devam etmesi için yeterli motivasyon sağlayacaktır.

Category: ,

Operating System: Web Borwser

Price: Free

Author Details

Volume master google extension

admin@googleextension.com

admin

Student

Ruhul kabir is an Executive officer of googleextension.com. He loves the new Technology for learing. He normally published every Technology related in his post. He also works this website article Share at Googleextension.com

Technical Information

Package Name: fflpndlepfofglpcljncnnlkcjcpohpk
Version: 0.0.1
File size: 40.62KiB

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Your Rating: