Strona cashback BoomerangCash

Strona cashback BoomerangCash

By BoomerangCash

No Rating Available.

Strona cashback BoomerangCash

Screenshots:

Strona cashback BoomerangCashScreenshotsScreenshotsScreenshots

Strona cashback BoomerangCash Mode Free Download

Strona cashback BoomerangCash
Wtyczka BoomerangCash do przeglądarki przypomina o cashbackie podczas zakupów w sklepach internetowych. Kupując w ulubionych sklepach masz możliwość oszczędzania pieniędzy. Gdy odwiedzasz sklep, wtyczka przypomni Ci o aktywowaniu zwrotu, aby go nie przegapił.

Dla aktywacji cashbacku musisz nacisnąć na przycisk “aktywuj” w wyświetlającym się powiadomieniu. Po nacisnięciu na przycisk wyświetlie sie powiadomienia o tym, że cashback został aktywowany. Zwróć również uwagę na ikonkę rozszerzenia w prawym górnym rogu przeglądarki. Jeśli ikonka zmieniła kolor na zielony – cashback został aktywowany. Wszystkie twoje cashbacki są notawane w zakładce “Zakupy” na stronir Boomerangcash.pl.

Wszystkie sklepy są pod ręką. Nie musisz iść na stronę BoomerangCash.pl. Aktywuj cashback za pomocą jednego kliknięcia bezpośrednio na stronie sklepu. Za pomocą wtyczki ułatwiasz proces zakupów z cashback.

Wszykie informacje dotyczące Polityki Prywatności, korzystania z cookies i RODO użytkownika możesz spradzić u Nas na stronie – https://boomerangcash.pl/page/polityka-prywatnosci-boomerang-cash

Category: ,

Operating System: Web Borwser

Price: Free

Author Details

Volume master google extension

admin@googleextension.com

admin

Student

Ruhul kabir is an Executive officer of googleextension.com. He loves the new Technology for learing. He normally published every Technology related in his post. He also works this website article Share at Googleextension.com

Technical Information

Package Name: cppjnmfcakpdlcjfimpbicjpjgajdcfh
Version: 2.1
File size: 231KiB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating: