Spy Drop - Fiyat Takip

Spy Drop – Fiyat Takip

By spydrop.app

No Rating Available.

Spy Drop - Fiyat Takip

Screenshots:

Spy Drop - Fiyat TakipScreenshotsScreenshotsScreenshots

Spy Drop – Fiyat Takip Mode Free Download

Fiyatları takip edip, indirimli fırsat ürünlerini yakalar.
Spy Drop artık Amazon haricinde
Hepsi Burada, Vatan Bilgisayar, Teknosa,
Medi Martk, Vatan Bilgisayar, İnventus, İnce Hesap, CarrefourSa, Migros Sanal market alışveriş sitelerinde de çalışıyor 🙂

Daha önceden Amazon için kullandığınız gibi bu sitelerde de kullanabilirsiniz. Yeni eklenmesini istediğiniz siteleri info@spydrop.app mail adresine bildirebilirsiniz.

Ayrıca fiyat grafiklerini daha rahat paylaşabilmeniz için eklentide sağ üst kısma bir buton koyduk. Grafiği kopyala butonuna basarak fiyat grafiğinin resim hainde upload edilmiş linki panonuza kopyalanacaktır.

————————————————————————————
Amazon Türkiye Fiyatlarını geçmişe dönük grafiksel olarak gösterir. Yurt dışı Amazon mağazalarında eğer aynı ürün kodlu ürün satışta ise ilgili mağazaların satış fiyatlarını anlık olarak gösterir.

Uygulama beta sürecindedir. Gösterilen fiyatlar ilgili tarih ve saat için geçerlidir. Amazon üzerinden satın alım yaparken Amazonun size gösterdiği fiyatlar geçerli olacaktır.

Henüz takip edilen kategoriler aşağıdaki liste gibidir. Eğer baktığınız ürün takip edilmeyen bir kategoride ise derhal listeye eklenir ve sonraki fiyat değişiklikleri takip edilmeye başlanır.

Amazon ve Amazon logosu, Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.

Category: ,

Operating System: Web Borwser

Price: Free

Author Details

Volume master google extension

admin@googleextension.com

admin

Student

Ruhul kabir is an Executive officer of googleextension.com. He loves the new Technology for learing. He normally published every Technology related in his post. He also works this website article Share at Googleextension.com

Technical Information

Package Name: cnkgefjeknjodlkfmfmjelgbmfbnkmma
Version: 1.1.6
File size: 728KiB

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Your Rating: